Mystery box https://pixel-shop.pl/mystery to pudełko o określonej wartości, w której można znaleźć przedmioty o wybranej tematyce. Oprócz mystery box z gier, na rynku można znaleźć również pudełka związane z inną tematyką, między innymi z filmami czy komiksami.

Co zawiera mystery box z gier?

Wewnątrz boxa mogą znajdować się różne przedmioty – między innymi breloki, kubki, figurki, koszulki czy maskotki. Zawsze są one związane z wybraną przez kupującego tematyką, a ilość gadżetów w pudełku nie jest stała.

Mystery box jest świetnym pomysłem na prezent dla gracza, bowiem będzie zawierać kilka gadżetów dotyczących jego ulubionej tematyki. Wiele firm oferuje także dodatkowy dreszczyk emocji: wybrane boxy są zwane epickimi i zawierają więcej przedmiotów.

Mystery box z pewnością ucieszy każdego fana gier, dając mu chwilę frajdy w odkrywaniu gadżetów związanych z ulubionymi postaciami z gry. To bardzo przemyślany prezent, który sprawi wiele radości.

Ile przedmiotów można znaleźć w pudełku?

Ilość gadżetów znajdujących się w mystery box nie jest stała. Możliwe jest otrzymanie większej ilości gadżetów o niższej wartości lub zaledwie dwóch czy trzech przedmiotów cenniejszych.

Takie pudełko stanowi nie lada gratkę dla każdego kolekcjonera, a jego otwieranie stanowi ogromne emocje. Osoby, które zebrały już kilka pudełek i obawiają się powtórek, mogą spać spokojnie: wystarczy wypisać sprzedawcy, jakie przedmioty już się posiada, a one na pewno nie znajdą się w nowym boxie.