Każdy kto chociaż raz zagrał w gry bitewne bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo należy się postarać, aby figurki prezentowały się bardzo okazale po wielu latach użytkowania. Jednym z najprostszych sposobów na zachowanie idealnego stanu swoich figurek bitewnych jest inwestycja w specjalne pudełka safe and sound, które dostępne są praktycznie w każdym profesjonalnym sklepie z grami bitewnymi.

Oryginalne pudełka na figurki do gier safe and sound, to najlepszy i najtańszy sposób, aby raz na zawsze zrobić porządek ze swoimi figurkami. Pakowanie swojej armii na turnieje, albo na zwykłe walki ze znajomymi może zajmować naprawdę sporo czasu, dlatego też zakup specjalnych pudełeczek może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim zbierzemy swoją armię w kilka chwil, a co najważniejsze transport figurek z jednego miejsca na drugie będzie bezpieczne i bardzo komfortowe.

Marka Safe and Sound

Safe and Sound to stosunkowo młoda polska marka, która oferuje graczom wysokiej jakości produkty, które mogą śmiało konkurować z zagranicznymi pudełkami i walizkami do figurek bitewnych. Firma Safe and Sound cały czas stara się rozwijać swoją ofertę, dzięki czemu gracze mogą liczyć na coraz to lepsze i bezpieczniejsze pudełka do przechowywania swoich ulubionych figurek.