Oryginalne planszówki urozmaicą nawet najnudniejszy wieczór. Dzięki nim można ciekawie spędzić czas z rodziną lub znajomymi. Wysoka cena zakupu może jednak stanowić sporą przeszkodę. Właśnie dlatego warto jest polować na rozmaite promocje oraz wyprzedaże. Nie masz pojęcia, gdzie kupić gry Ego w niewygórowanych cenach? Możliwości jest wiele, więc znalezienie korzystnej oferty, to tylko kwestia czasu. Nie należy ograniczać się wyłącznie do sklepów stacjonarnych – nie ma sensu przepłacać!

Księgarnie stacjonarne i internetowe

Gra Ego to fantastyczna opcja dla tych, którzy lubią spędzać czas z najbliższymi. W sprzedaży znajduje się kilka różnych wariantów, co ułatwia znalezienie odpowiedniej wersji. Dużym zainteresowaniem cieszy się tytuł Love, który dedykowany jest osobom dorosłym. Najczęściej sięgają po niego pary, które chcą dowiedzieć się więcej na swój temat. Opisywane gry można zakupić w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych. Nie każdy wie, że w takich miejscach znajduje się sporo godnych polecenia planszówek. Jest w czym wybierać!

Hipermarkety

Warto wiedzieć, że gry Ego dostępne są także w supermarketach oraz hipermarketach. Zazwyczaj znajdują się one w ofertach tymczasowych, a więc dość trudno jest je upolować. Dzięki akcjom promocyjnym można zaoszczędzić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych. Trzeba również podkreślić, że w tym przypadku nie ma konieczności pokrywania kosztów wysyłki. Minusem jest fakt, że nie zawsze mamy w pobliżu sklep, który posiada w swoim asortymencie planszówki.

Portale sprzedażowe

Na popularnych portalach sprzedażowych znajdują się zarówno nowe, jak i używane planszówki. Nie można nie wspomnieć także o licytacjach, dzięki którym można zakupić wybrany produkt za ułamek rynkowej ceny. Należy jednak z dozą ostrożności podejść do planszówek „z drugiej ręki”. Zazwyczaj są one tańsze, jednak nie mamy pewności, czy są one kompletne. Może okazać się, że w pudełku brakuje kluczowych elementów, a taka inwestycja kompletnie się nie opłaca.