Teleturniej Milionerzy zna prawie każdy. W wielu krajach na świecie, uczestnicy grają o milion odpowiadając na dość trudne, wymagające sporej wiedzy pytania. Mnóstwo osób chciałoby się znaleźć na tym fotelu, gdzie można spróbować swoich sił, jednak nie każdy ma na to odwagę. Dlatego też, producenci gier stworzyli planszówkę Milionerzy, która jest idealną propozycją na wspólne wieczory z rodziną i znajomymi.

Milionerzy gra – co to takiego?

Osoby uwielbiające gry planszowe obowiązkowo muszą mieć Milionerów w swojej kolekcji. To gra, w której każdy uczestnik odpowiada na 12 pytań z różnych dzień, by zdobyć tytuł milionera. Jest to jedna z ciekawszych propozycji gier, która pozwala poszerzyć swoją wiedzę, powoduje napięcie oraz wywołuje w graczach sporo emocji. Warto spróbować zachęcić bliskich oraz przyjaciół do wspólnej zabawy, która dzięki niej jest gwarantowana.

Gra Milionerzy – to trzeba wiedzieć

Gra Milionerzy pojawiła się na rynku w 2019 roku i od razu zdobyła sporą rzeszę fanów w całej Polsce. Maksymalna ilość graczy wynosi 4 osoby, a minimalny wiek graczy to 12 lat. Co ciekawe, nie tylko dorośli chętnie w niej uczestniczą. Dzieci we wskazanym wyżej wieku, jak i młodzież doskonale się w niej odnajdują, gdyż posiadają już sporą wiedzę, którą mogą się wykazać. Gra ta przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które lubią odpowiadać na pytania z różnych dziedzin i które mają przy tym niezłą frajdę. Milionerzy gra do kupienia jest w księgarni Rewolucja oraz w wielu sklepach specjalistycznych z grami planszowymi, jak i można ją dostać w księgarniach oraz w sklepach internetowych.