Gry planszowe to zawsze dobry pomysł na prezent z okazji różnych uroczystości. Potrafią zintegrować, rozbawić i twórczo wypełnić czas spędzany z rodziną czy przyjaciółmi. Na jaką grę warto postawić, by zapewnić dobrą zabawę dzieciom i dorosłym?

Kultowe żółwie rozweselą każdego

Jedną z najbardziej popularnych gier, znaną niemal wszystkim pasjonatom planszówek, jest gra pędzące żółwie. Wielokrotnie nagradzana na arenie międzynarodowej, od lat utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych propozycji. Fabułą Pędzących żółwi jest wyścig do grządki sałaty, a celem graczy jest dotarcie do liściastej przekąski, wyprzedzając konkurencję. Po drodze czeka na graczy wiele zwrotów akcji, więc emocje towarzyszą podczas gry od początku do końca.

Kogo rozbawi gra pędzące żółwie?

Ta gra to dobra propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych. Proste, czytelne reguły i ciekawa grafika sprawiają, że odnajdą się przy niej najmłodsi gracze – już od piątego roku życia. Górna granica wiekowa w przypadku tej zabawy nie istnieje. Producent gwarantuje, że każdy będzie się przy tej grze dobrze bawić. Choć tytułowe żółwie to niezbyt szybie zwierzęta, rozgrywki mogą być dość dynamiczne i trwać do około dwudziestu minut.